Wielki sukces naszych wychowanków w Mistrzostwach Polski Żaków

Olaf Glanert (rozstawiony z nr 2) i Oliwier Jędrzejewski (rozstawiony z nr 9) zdobyli medale Indywidualnych Mistrzostw Polski Żaków. Olaf zdobył vice mistrza Polski Żaków w singlu, a Oliwier zdobył brązowy medal. Obaj zwyciężyli w grze deblowej i wracają do Grudziądza ze złotym medalem!

O ile faworytem do złotego medalu był Glanert, to brązowy medal Jędrzejewskiego jest niespodzianką, gdyż nasz zawodnik był rozstawiony w numerem 9. W turniejowej drabince wcześniej odpadli sensacyjnie – Ignacy Sławiński (nr 1) czy też Michał Walasek (nr 8), co wykorzystał Oliwier wygrywając kolejne spotkania. W półfinale przegrał z Miłoszem Grocholskim 1:3, który później pokonał w finale Olafa Glanert 3:1.