TERMINARZ ROZGRYWEK O MISTRZOSTWO
III LIGI MĘŻCZYZN TENISA STOŁOWEGO
W SEZONIE 2022/2023 – I RUNDA

Nr 1. Kolejka – 24.09. (sobota) Sędzia
301/A. GLKS Rogóźno 6 : 8 KS Nowa Era Toruń Harmata
302/A. LZS Jastrzębie 8 : 0 GLKS Gruta Chojnicki A.
303/A. Olimpia Unia II Grudziądz 8 : 5 Energa Manekin IV Toruń Rączka
304/A. KWTS Gwiazda Bukowiec 8 : 2 UKS WDK Paterek Licznerski
305/A. Emdek Bydgoszcz 7 : 7 UKS OSiR Brodnica Stróżyński
306/A. Piast Kruszwica 7 : 7 Pogoń II Mogilno Zygmunt
2. Kolejka – 01.10. (sobota)
307/A. GLKS Gruta 2 : 8 GLKS Rogóźno Sobociński
308/A. Energa Manekin IV Toruń 6 : 8 LZS Jastrzębie Maćkiewicz
309/A. UKS WDK Paterek 8 : 4 Olimpia Unia II Grudziądz Biernacki
310/A. UKS OSiR Brodnica 0 : 8 KWTS Gwiazda Bukowiec Schuetz
311/A. Pogoń II Mogilno 8 : 3 Emdek Bydgoszcz Rogala
312/A. Piast Kruszwica 7 : 7 KS Nowa Era Toruń Zygmunt
3. Kolejka – 15.10. (sobota)
313/A. GLKS Rogóźno  18.10. :   Energa Manekin IV Toruń Harmata
314/A. LZS Jastrzębie 8 : 2 UKS WDK Paterek Jaworski
315/A. Olimpia Unia II Grudziądz 8 : 3 UKS OSiR Brodnica Rączka
316/A. KWTS Gwiazda Bukowiec 8 : 3 Pogoń II Mogilno Licznerski
317/A. Emdek Bydgoszcz 6 : 8 Piast Kruszwica Olszewski
318/A. KS Nowa Era Toruń 8 : 2 GLKS Gruta Rękas G.
4. Kolejka – 22.10. (sobota)
319/A. UKS WDK Paterek   :   GLKS Rogóźno Biernacki
320/A. UKS OSiR Brodnica   :   LZS Jastrzębie Schuetz
321/A. Pogoń II Mogilno   :   Olimpia Unia II Grudziądz Rogala
322/A. Piast Kruszwica   :   KWTS Gwiazda Bukowiec Zygmunt
323/A. Emdek Bydgoszcz   :   KS Nowa Era Toruń Stróżyński
324/A. Energa Manekin IV Toruń   :   GLKS Gruta Maćkiewicz
5. Kolejka – 29.10. (sobota)
325/A. GLKS Rogóźno   :   UKS OSiR Brodnica  
326/A. LZS Jastrzębie   :   Pogoń II Mogilno  
327/A. Olimpia Unia II Grudziądz   :   Piast Kruszwica  
328/A. KWTS Gwiazda Bukowiec   :   Emdek Bydgoszcz  
329/A. GLKS Gruta   :   UKS WDK Paterek  
330/A. KS Nowa Era Toruń   :   Energa Manekin IV Toruń  
6. Kolejka – 05.11. (sobota)
331/A. Pogoń II Mogilno   :   GLKS Rogóźno  
332/A. Piast Kruszwica   :   LZS Jastrzębie  
333/A. Emdek Bydgoszcz   :   Olimpia Unia II Grudziądz  
334/A. KWTS Gwiazda Bukowiec   :   KS Nowa Era Toruń  
335/A. UKS OSiR Brodnica   :   GLKS Gruta  
336/A. UKS WDK Paterek   :   Energa Manekin IV Toruń  
7. Kolejka – 12.11. (sobota)
337/A. GLKS Rogóźno   :   Piast Kruszwica  
338/A. LZS Jastrzębie   :   Emdek Bydgoszcz  
339/A. Olimpia Unia II Grudziądz   :   KWTS Gwiazda Bukowiec  
340/A. KS Nowa Era Toruń   :   UKS WDK Paterek  
341/A. Energa Manekin IV Toruń   :   UKS OSiR Brodnica  
342/A. GLKS Gruta   :   Pogoń II Mogilno  
8. Kolejka – 19.11. (sobota)
343/A. Emdek Bydgoszcz   :   GLKS Rogóźno  
344/A. KWTS Gwiazda Bukowiec   :   LZS Jastrzębie  
345/A. Olimpia Unia II Grudziądz   :   KS Nowa Era Toruń  
346/A. Piast Kruszwica   :   GLKS Gruta  
347/A. Pogoń II Mogilno   :   Energa Manekin IV Toruń  
348/A. UKS OSiR Brodnica   :   UKS WDK Paterek  
9. Kolejka – 26.11. (sobota)
349/A. GLKS Rogóźno   :   KWTS Gwiazda Bukowiec  
350/A. LZS Jastrzębie   :   Olimpia Unia II Grudziądz  
351/A. GLKS Gruta   :   Emdek Bydgoszcz  
352/A. Energa Manekin IV Toruń   :   Piast Kruszwica  
353/A. UKS WDK Paterek   :   Pogoń II Mogilno  
354/A. KS Nowa Era Toruń   :   UKS OSiR Brodnica  
10. Kolejka – 10.12. (sobota)
355/A. Olimpia Unia II Grudziądz   :   GLKS Rogóźno  
356/A. LZS Jastrzębie   :   KS Nowa Era Toruń  
357/A. KWTS Gwiazda Bukowiec   :   GLKS Gruta  
358/A. Emdek Bydgoszcz   :   Energa Manekin IV Toruń  
359/A. Piast Kruszwica   :   UKS WDK Paterek  
360/A. Pogoń II Mogilno   :   UKS OSiR Brodnica  
11. Kolejka – 17.12. (sobota)
361/A. GLKS Rogóźno   :   LZS Jastrzębie  
362/A. GLKS Gruta   :   Olimpia Unia II Grudziądz  
363/A. Energa Manekin IV Toruń   :   KWTS Gwiazda Bukowiec  
364/A. UKS WDK Paterek   :   Emdek Bydgoszcz  
365/A. UKS OSiR Brodnica   :   Piast Kruszwica  
366/A. KS Nowa Era Toruń   :   Pogoń II Mogilno  

 

 

 

 

Tabela:
Lp. TABELA Mecze Punkty Małe pkt. zd. : Małe pkt. str.
1. KWTS Gwiazda Bukowiec 3 6 24 : 5
2. LZS Jastrzębie 3 6 24 : 8
3. KS Nowa Era Toruń 3 5 23 : 15
4. Olimpia Unia II Grudziądz 3 4 20 : 16
5. Piast Kruszwica 3 4 22 : 20
6. Pogoń II Mogilno 3 3 18 : 18
7. GLKS Rogóźno 2 2 14 : 10
8. UKS WDK Paterek 3 2 12 : 20
9. UKS OSiR Brodnica 3 1 10 : 23
10. Emdek Bydgoszcz 3 1 16 : 23
11. Energa Manekin IV Toruń 2 0 11 : 16
12. GLKS Gruta 3 0 4 : 24