TERMINARZ ROZGRYWEK O MISTRZOSTWO V LIGI
TENISA STOŁOWEGO W SEZONIE 2021/2022 – I RUNDA

1. Kolejka – 18.09. (sobota)
Olimpia Unia III Grudziądz 1 : 8 KS Nowa Era Toruń
Baszta Żnin 8 : 5 Gwiazda II Bydgoszcz
Cis Hylmet Cekcyn 8 : 0 KS Koronowo
GKS Orzeł Zbiczno 2 : 8 IKTS Noteć Inowrocław
Sokół II Gniewkowo 8 : 6 GLKS II Rogóźno
LUKS Serock – GOKSiR Pruszcz 3 : 8 AZS II Wątarski Włocławek
2. Kolejka – 25.09. (sobota)
Gwiazda II Bydgoszcz 8 : 3 Olimpia Unia III Grudziądz
KS Koronowo 0 : 8 Baszta Żnin
IKTS Noteć Inowrocław 8 : 2 Cis Hylmet Cekcyn
GLKS II Rogóźno 8 : 1 GKS Orzeł Zbiczno
AZS II Wątarski Włocławek 8 : 4 Sokół II Gniewkowo
LUKS Serock – GOKSiR Pruszcz 0 : 8 KS Nowa Era Toruń
3. Kolejka – 09.10. (sobota)
Olimpia Unia III Grudziądz 8 : 3 KS Koronowo
Baszta Żnin 8 : 3 IKTS Noteć Inowrocław
Cis Hylmet Cekcyn 7 : 7 GLKS II Rogóźno
GKS Orzeł Zbiczno 1 : 8 AZS II Wątarski Włocławek
Sokół II Gniewkowo 8 : 2 LUKS Serock – GOKSiR Pruszcz
KS Nowa Era Toruń 8 : 1 Gwiazda II Bydgoszcz
4. Kolejka – 23.10. (sobota)
IKTS Noteć Inowrocław 5 : 8 Olimpia Unia III Grudziądz
GLKS II Rogóźno 8 : 4 Baszta Żnin
AZS II Wątarski Włocławek 8 : 3 Cis Hylmet Cekcyn
LUKS Serock – GOKSiR Pruszcz 8 : 5 GKS Orzeł Zbiczno
Sokół II Gniewkowo 1 : 8 KS Nowa Era Toruń
KS Koronowo 3 : 8 Gwiazda II Bydgoszcz
5. Kolejka – 30.10. (sobota)
Olimpia Unia III Grudziądz 7 : 7 GLKS II Rogóźno
Baszta Żnin 3 : 8 AZS II Wątarski Włocławek
Cis Hylmet Cekcyn 7 : 7 LUKS Serock – GOKSiR Pruszcz
GKS Orzeł Zbiczno 8 : 3 Sokół II Gniewkowo
Gwiazda II Bydgoszcz 4 : 8 IKTS Noteć Inowrocław
KS Nowa Era Toruń 8 :  0 KS Koronowo
6. Kolejka – 06.11. (sobota)
AZS II Wątarski Włocławek 5 : 8 Olimpia Unia III Grudziądz
LUKS Serock – GOKSiR Pruszcz 8 : 6 Baszta Żnin
Sokół II Gniewkowo 8 : 6 Cis Hylmet Cekcyn
GKS Orzeł Zbiczno 2 : 8 KS Nowa Era Toruń
GLKS II Rogóźno 8 : 5 Gwiazda II Bydgoszcz
IKTS Noteć Inowrocław 8 : 0 KS Koronowo
7. Kolejka – 13.11. (sobota)
Olimpia Unia III Grudziądz 8 : 2 LUKS Serock – GOKSiR Pruszcz
Baszta Żnin 7 : 7 Sokół II Gniewkowo
Cis Hylmet Cekcyn 8 : 0 GKS Orzeł Zbiczno
KS Nowa Era Toruń 8 : 0 IKTS Noteć Inowrocław
KS Koronowo 0 : 8 GLKS II Rogóźno
Gwiazda II Bydgoszcz 6 : 8 AZS II Wątarski Włocławek
8. Kolejka – 20.11. (sobota)
Sokół II Gniewkowo 2 : 8 Olimpia Unia III Grudziądz
GKS Orzeł Zbiczno 4 : 8 Baszta Żnin
Cis Hylmet Cekcyn 0 : 8 KS Nowa Era Toruń
LUKS Serock – GOKSiR Pruszcz 8 : 2 Gwiazda II Bydgoszcz
AZS II Wątarski Włocławek 8 : 0 KS Koronowo
GLKS II Rogóźno 8 : 0 IKTS Noteć Inowrocław
9. Kolejka – 27.11. (sobota)
Olimpia Unia III Grudziądz 8 : 4 GKS Orzeł Zbiczno
Baszta Żnin 8 : 3 Cis Hylmet Cekcyn
Gwiazda II Bydgoszcz 7 : 7 Sokół II Gniewkowo
KS Koronowo 0 : 8 LUKS Serock – GOKSiR Pruszcz
IKTS Noteć Inowrocław 0 : 8 AZS II Wątarski Włocławek
KS Nowa Era Toruń 8 : 1 GLKS II Rogóźno
10. Kolejka – 04.12. (sobota)
Cis Hylmet Cekcyn 0 : 8 Olimpia Unia III Grudziądz
Baszta Żnin 0 : 8 KS Nowa Era Toruń
GKS Orzeł Zbiczno 7 : 7 Gwiazda II Bydgoszcz
Sokół II Gniewkowo 7 : 7 KS Koronowo
LUKS Serock – GOKSiR Pruszcz 8 : 1 IKTS Noteć Inowrocław
AZS II Wątarski Włocławek 3 : 8 GLKS II Rogóźno
11. Kolejka – 18.12. (sobota)
Olimpia Unia III Grudziądz 6 : 8 Baszta Żnin
Gwiazda II Bydgoszcz 8 : 0 Cis Hylmet Cekcyn
KS Koronowo 0 : 8 GKS Orzeł Zbiczno
IKTS Noteć Inowrocław 8 : 3 Sokół II Gniewkowo
GLKS II Rogóźno 8 : 5 LUKS Serock – GOKSiR Pruszcz
KS Nowa Era Toruń 8 : 3 AZS II Wątarski Włocławek

 

12. Kolejka – 29.01. (sobota)
KS Nowa Era Toruń   :   Olimpia Unia III Grudziądz
Gwiazda II Bydgoszcz   :   Baszta Żnin
KS Koronowo   :   Cis Hylmet Cekcyn
IKTS Noteć Inowrocław   :   GKS Orzeł Zbiczno
GLKS II Rogóźno   :   Sokół II Gniewkowo
AZS II Wątarski Włocławek   :   LUKS Serock – GOKSiR Pruszcz
13. Kolejka – 05.02. (sobota)
Olimpia Unia III Grudziądz   :   Gwiazda II Bydgoszcz
Baszta Żnin   :   KS Koronowo
Cis Hylmet Cekcyn   :   IKTS Noteć Inowrocław
GKS Orzeł Zbiczno   :   GLKS II Rogóźno
Sokół II Gniewkowo   :   AZS II Wątarski Włocławek
KS Nowa Era Toruń   :   LUKS Serock – GOKSiR Pruszcz
14. Kolejka – 12.02. (sobota)
KS Koronowo   :   Olimpia Unia III Grudziądz
IKTS Noteć Inowrocław   :   Baszta Żnin
GLKS II Rogóźno   :   Cis Hylmet Cekcyn
AZS II Wątarski Włocławek   :   GKS Orzeł Zbiczno
LUKS Serock – GOKSiR Pruszcz   :   Sokół II Gniewkowo
Gwiazda II Bydgoszcz   :   KS Nowa Era Toruń
15. Kolejka – 19.02. (sobota)
IKTS Noteć Inowrocław   :   Olimpia Unia III Grudziądz
GLKS II Rogóźno   :   Baszta Żnin
Cis Hylmet Cekcyn   :   AZS II Wątarski Włocławek
GKS Orzeł Zbiczno   :   LUKS Serock – GOKSiR Pruszcz
KS Nowa Era Toruń   :   Sokół II Gniewkowo
Gwiazda II Bydgoszcz   :   KS Koronowo
16. Kolejka – 26.02. (sobota)
GLKS II Rogóźno   :   Olimpia Unia III Grudziądz
AZS II Wątarski Włocławek   :   Baszta Żnin
LUKS Serock – GOKSiR Pruszcz   :   Cis Hylmet Cekcyn
Sokół II Gniewkowo   :   GKS Orzeł Zbiczno
IKTS Noteć Inowrocław   :   Gwiazda II Bydgoszcz
KS Koronowo   :   KS Nowa Era Toruń
17. Kolejka – 12.03. (sobota)
Olimpia Unia III Grudziądz   :   AZS II Wątarski Włocławek
Baszta Żnin   :   LUKS Serock – GOKSiR Pruszcz
Cis Hylmet Cekcyn   :   Sokół II Gniewkowo
KS Nowa Era Toruń   :   GKS Orzeł Zbiczno
Gwiazda II Bydgoszcz   :   GLKS II Rogóźno
KS Koronowo   :   IKTS Noteć Inowrocław
18. Kolejka – 26.03. (sobota)
LUKS Serock – GOKSiR Pruszcz   :   Olimpia Unia III Grudziądz
Sokół II Gniewkowo   :   Baszta Żnin
GKS Orzeł Zbiczno   :   Cis Hylmet Cekcyn
IKTS Noteć Inowrocław   :   KS Nowa Era Toruń
GLKS II Rogóźno   :   KS Koronowo
AZS II Wątarski Włocławek   :   Gwiazda II Bydgoszcz
19. Kolejka – 02.04. (sobota)
Olimpia Unia III Grudziądz   :   Sokół II Gniewkowo
Baszta Żnin   :   GKS Orzeł Zbiczno
KS Nowa Era Toruń   :   Cis Hylmet Cekcyn
Gwiazda II Bydgoszcz   :   LUKS Serock – GOKSiR Pruszcz
KS Koronowo   :   AZS II Wątarski Włocławek
IKTS Noteć Inowrocław   :   GLKS II Rogóźno
20. Kolejka – 09.04. (sobota)
GKS Orzeł Zbiczno   :   Olimpia Unia III Grudziądz
Cis Hylmet Cekcyn   :   Baszta Żnin
Sokół II Gniewkowo   :   Gwiazda II Bydgoszcz
LUKS Serock – GOKSiR Pruszcz   :   KS Koronowo
AZS II Wątarski Włocławek   :   IKTS Noteć Inowrocław
GLKS II Rogóźno   :   KS Nowa Era Toruń
21. Kolejka – 30.04. (sobota)
Olimpia Unia III Grudziądz   :   Cis Hylmet Cekcyn
KS Nowa Era Toruń   :   Baszta Żnin
Gwiazda II Bydgoszcz   :   GKS Orzeł Zbiczno
KS Koronowo   :   Sokół II Gniewkowo
IKTS Noteć Inowrocław   :   LUKS Serock – GOKSiR Pruszcz
GLKS II Rogóźno   :   AZS II Wątarski Włocławek
22. Kolejka – 14.05. (sobota)
Baszta Żnin   :   Olimpia Unia III Grudziądz
Cis Hylmet Cekcyn   :   Gwiazda II Bydgoszcz
GKS Orzeł Zbiczno   :   KS Koronowo
Sokół II Gniewkowo   :   IKTS Noteć Inowrocław
LUKS Serock – GOKSiR Pruszcz   :   GLKS II Rogóźno
KS Nowa Era Toruń k   :   AZS II Wątarski Włocławek

 

Tabela po I rundzie:

Lp. TABELA Mecze Punkty Małe pkt. zd. : Małe pkt. str.
1. KS Nowa Era Toruń 11 22 88 : 9
2. GLKS II Rogóźno 11 16 77 : 48
3. AZS II Wątarski Włocławek 11 16 75 : 44
4. Olimpia Unia III Grudziądz 11 15 73 : 52
5. Baszta Żnin 11 13 68 : 60
6. LUKS Serock – GOKSiR Pruszcz 11 11 59 : 61
7. IKTS Noteć Inowrocław 11 10 49 : 59
8. Sokół II Gniewkowo 11 9 58 : 75
9. Gwiazda II Bydgoszcz 11 8 61 : 68
10. Cis Hylmet Cekcyn 11 6 44 : 70
11. GKS Orzeł Zbiczno 11 5 42 : 74
12. KS Koronowo 11 1 13 : 87