TERMINARZ ROZGRYWEK O MISTRZOSTWO VI LIGI
TENISA STOŁOWEGO W SEZONIE 2021/2022 – I RUNDA

1. Kolejka – 18.09. (sobota)
AZS Wątarski III Włocławek 7 : 7 UKS TOP II Solec Kuj.
GKS Myśliwiec Gostycyn 8 : 0 (wo.) GLKS III Rogóźno
Energa Manekin V Toruń 7 : 7 UKS WDK II Paterek
Cis Hylmet II Cekcyn 2 : 8 Olimpia Unia IV Grudziądz
2. Kolejka – 25.09. (sobota)
GLKS III Rogóźno 8 : 1 AZS Wątarski III Włocławek
UKS WDK II Paterek 5 : 8 UKS TOP II Solec Kuj.
Olimpia Unia IV Grudziądz 8 : 4 GKS Myśliwiec Gostycyn
Cis Hylmet II Cekcyn 4 : 8 Energa Manekin V Toruń
3. Kolejka – 09.10. (sobota)
AZS Wątarski III Włocławek 8 : 4 UKS WDK II Paterek
GLKS III Rogóźno 5 : 8 Olimpia Unia IV Grudziądz
UKS TOP II Solec Kuj. 8 : 0 Cis Hylmet II Cekcyn
GKS Myśliwiec Gostycyn 8 : 0 Energa Manekin V Toruń
4. Kolejka – 23.10. (sobota)
Olimpia Unia IV Grudziądz 8 : 6 AZS Wątarski III Włocławek
Cis Hylmet II Cekcyn 3 : 8 UKS WDK II Paterek
Energa Manekin V Toruń 7 : 7 GLKS III Rogóźno
GKS Myśliwiec Gostycyn 3 : 8 UKS TOP II Solec Kuj.
5. Kolejka – 06.11. (sobota)
AZS Wątarski III Włocławek 8 : 0 Cis Hylmet II Cekcyn
Olimpia Unia IV Grudziądz 8 : 6 Energa Manekin V Toruń
UKS WDK II Paterek 8 : 4 GKS Myśliwiec Gostycyn
UKS TOP II Solec Kuj. 8 : 3 GLKS III Rogóźno
6. Kolejka – 20.11. (sobota)
Energa Manekin V Toruń 6 : 8 AZS Wątarski III Włocławek
GKS Myśliwiec Gostycyn 8 : 0 Cis Hylmet II Cekcyn
UKS TOP II Solec Kuj. 8 : 3 Olimpia Unia IV Grudziądz
GLKS III Rogóźno  25.11. :   UKS WDK II Paterek
7. Kolejka – 04.12. (sobota)
AZS Wątarski III Włocławek   :   GKS Myśliwiec Gostycyn
Energa Manekin V Toruń   :   UKS TOP II Solec Kuj.
Cis Hylmet II Cekcyn   :   GLKS III Rogóźno
UKS WDK II Paterek   :   Olimpia Unia IV Grudziądz

 

Tabela:

Lp. TABELA Mecze Punkty Małe pkt. zd. : Małe pkt. str.
1. UKS TOP II Solec Kuj. 6 11 55 : 27
2. Olimpia Unia IV Grudziądz 6 10 43 : 31
3. AZS Wątarski III Włocławek 6 7 38 : 33
4. GKS Myśliwiec Gostycyn 6 6 35 : 24
5. UKS WDK II Paterek 5 5 32 : 30
6. Energa Manekin V Toruń 6 4 40 : 50
7. GLKS III Rogóźno 5 3 23 : 32
8. Cis Hylmet II Cekcyn 6 0 9 : 48