TERMINARZ ROZGRYWEK O MISTRZOSTWO VI LIGI
TENISA STOŁOWEGO W SEZONIE 2021/2022 – I RUNDA

1. Kolejka – 18.09. (sobota)
AZS Wątarski III Włocławek 7 : 7 UKS TOP II Solec Kuj.
GKS Myśliwiec Gostycyn 8 : 0 (wo.) GLKS III Rogóźno
Energa Manekin V Toruń 7 : 7 UKS WDK II Paterek
Cis Hylmet II Cekcyn 2 : 8 Olimpia Unia IV Grudziądz
2. Kolejka – 25.09. (sobota)
GLKS III Rogóźno 8 : 1 AZS Wątarski III Włocławek
UKS WDK II Paterek 5 : 8 UKS TOP II Solec Kuj.
Olimpia Unia IV Grudziądz 8 : 4 GKS Myśliwiec Gostycyn
Cis Hylmet II Cekcyn 4 : 8 Energa Manekin V Toruń
3. Kolejka – 09.10. (sobota)
AZS Wątarski III Włocławek 8 : 4 UKS WDK II Paterek
GLKS III Rogóźno 5 : 8 Olimpia Unia IV Grudziądz
UKS TOP II Solec Kuj. 8 : 0 Cis Hylmet II Cekcyn
GKS Myśliwiec Gostycyn 8 : 0 Energa Manekin V Toruń
4. Kolejka – 23.10. (sobota)
Olimpia Unia IV Grudziądz 8 : 6 AZS Wątarski III Włocławek
Cis Hylmet II Cekcyn 3 : 8 UKS WDK II Paterek
Energa Manekin V Toruń 7 : 7 GLKS III Rogóźno
GKS Myśliwiec Gostycyn 3 : 8 UKS TOP II Solec Kuj.
5. Kolejka – 06.11. (sobota)
AZS Wątarski III Włocławek 8 : 0 Cis Hylmet II Cekcyn
Olimpia Unia IV Grudziądz 8 : 6 Energa Manekin V Toruń
UKS WDK II Paterek 8 : 4 GKS Myśliwiec Gostycyn
UKS TOP II Solec Kuj. 8 : 3 GLKS III Rogóźno
6. Kolejka – 20.11. (sobota)
Energa Manekin V Toruń 6 : 8 AZS Wątarski III Włocławek
GKS Myśliwiec Gostycyn 8 : 0 Cis Hylmet II Cekcyn
UKS TOP II Solec Kuj. 8 : 3 Olimpia Unia IV Grudziądz
GLKS III Rogóźno 7 : 7 UKS WDK II Paterek
7. Kolejka – 04.12. (sobota)
AZS Wątarski III Włocławek 6 : 8 GKS Myśliwiec Gostycyn
Energa Manekin V Toruń 6 : 8 UKS TOP II Solec Kuj.
Cis Hylmet II Cekcyn 0 : 8 GLKS III Rogóźno
UKS WDK II Paterek 5 :  8 Olimpia Unia IV Grudziądz

 

8. Kolejka – 29.01. (sobota)
UKS TOP II Solec Kuj.  8 : 5 AZS Wątarski III Włocławek
GLKS III Rogóźno  7 : 7 GKS Myśliwiec Gostycyn
UKS WDK II Paterek  8 : 2 Energa Manekin V Toruń
Olimpia Unia IV Grudziądz  8 : 0 Cis Hylmet II Cekcyn
9. Kolejka – 05.02. (sobota)
AZS Wątarski III Włocławek  8 :  5 GLKS III Rogóźno
UKS TOP II Solec Kuj.  8 :  4 UKS WDK II Paterek
GKS Myśliwiec Gostycyn  6 :  8 Olimpia Unia IV Grudziądz
Energa Manekin V Toruń  8 : 3 Cis Hylmet II Cekcyn
10. Kolejka – 19.02. (sobota)
UKS WDK II Paterek 7 : 7 AZS Wątarski III Włocławek
Olimpia Unia IV Grudziądz 8 : 4 GLKS III Rogóźno
Cis Hylmet II Cekcyn 2 : 8 UKS TOP II Solec Kuj.
Energa Manekin V Toruń 2 : 8 GKS Myśliwiec Gostycyn
11. Kolejka – 12.03. (sobota)
AZS Wątarski III Włocławek : Olimpia Unia IV Grudziądz
UKS WDK II Paterek : Cis Hylmet II Cekcyn
GLKS III Rogóźno : Energa Manekin V Toruń
UKS TOP II Solec Kuj. : GKS Myśliwiec Gostycyn
12. Kolejka – 26.03. (sobota)
Cis Hylmet II Cekcyn : AZS Wątarski III Włocławek
Olimpia Unia IV Grudziądz : Energa Manekin V Toruń
GKS Myśliwiec Gostycyn : UKS WDK II Paterek
GLKS III Rogóźno : UKS TOP II Solec Kuj.
13. Kolejka – 02.04. (sobota)
AZS Wątarski III Włocławek : Energa Manekin V Toruń
Cis Hylmet II Cekcyn : GKS Myśliwiec Gostycyn
Olimpia Unia IV Grudziądz : UKS TOP II Solec Kuj.
UKS WDK II Paterek : GLKS III Rogóźno
14. Kolejka – 30.04. (sobota)
GKS Myśliwiec Gostycyn : AZS Wątarski III Włocławek
UKS TOP II Solec Kuj. : Energa Manekin V Toruń
GLKS III Rogóźno : Cis Hylmet II Cekcyn
Olimpia Unia IV Grudziądz : UKS WDK II Paterek

 

8. Kolejka – 29.01. (sobota)
UKS TOP II Solec Kuj.  8 : 5 AZS Wątarski III Włocławek
GLKS III Rogóźno  7 : 7 GKS Myśliwiec Gostycyn
UKS WDK II Paterek  8 : 2 Energa Manekin V Toruń
Olimpia Unia IV Grudziądz  8 : 0 Cis Hylmet II Cekcyn
9. Kolejka – 05.02. (sobota)
AZS Wątarski III Włocławek  8 :  5 GLKS III Rogóźno
UKS TOP II Solec Kuj.  8 :  4 UKS WDK II Paterek
GKS Myśliwiec Gostycyn  6 :  8 Olimpia Unia IV Grudziądz
Energa Manekin V Toruń  8 : 3 Cis Hylmet II Cekcyn
10. Kolejka – 19.02. (sobota)
UKS WDK II Paterek 7 : 7 AZS Wątarski III Włocławek
Olimpia Unia IV Grudziądz 8 : 4 GLKS III Rogóźno
Cis Hylmet II Cekcyn 2 : 8 UKS TOP II Solec Kuj.
Energa Manekin V Toruń 2 : 8 GKS Myśliwiec Gostycyn
11. Kolejka – 12.03. (sobota)
AZS Wątarski III Włocławek 6 : 8 Olimpia Unia IV Grudziądz
UKS WDK II Paterek 8 : 0 Cis Hylmet II Cekcyn
GLKS III Rogóźno 8 : 3 Energa Manekin V Toruń
UKS TOP II Solec Kuj.   :   GKS Myśliwiec Gostycyn
12. Kolejka – 26.03. (sobota)
Cis Hylmet II Cekcyn   :   AZS Wątarski III Włocławek
Olimpia Unia IV Grudziądz   :   Energa Manekin V Toruń
GKS Myśliwiec Gostycyn   :   UKS WDK II Paterek
GLKS III Rogóźno   :   UKS TOP II Solec Kuj.
13. Kolejka – 02.04. (sobota)
AZS Wątarski III Włocławek   :   Energa Manekin V Toruń
Cis Hylmet II Cekcyn   :   GKS Myśliwiec Gostycyn
Olimpia Unia IV Grudziądz   :   UKS TOP II Solec Kuj.
UKS WDK II Paterek   :   GLKS III Rogóźno
14. Kolejka – 30.04. (sobota)
GKS Myśliwiec Gostycyn   :   AZS Wątarski III Włocławek
UKS TOP II Solec Kuj.   :   Energa Manekin V Toruń
GLKS III Rogóźno   :   Cis Hylmet II Cekcyn
Olimpia Unia IV Grudziądz   :   UKS WDK II Paterek

 

 

Tabela:

Lp. TABELA Mecze Punkty Małe pkt. zd. : Małe pkt. str.
1. Olimpia Unia IV Grudziądz 11 20 83 : 55
2. UKS TOP II Solec Kuj. 10 19 79 : 38
3. GKS Myśliwiec Gostycyn 10 11 64 : 47
4. UKS WDK II Paterek 11 11 71 : 59
5. AZS Wątarski III Włocławek 11 10 70 : 69
6. GLKS III Rogóźno 11 9 62 : 65
7. Energa Manekin V Toruń 11 6 55 : 77
8. Cis Hylmet II Cekcyn 11 0 14 : 88