Młodzicy z brązowym medalem Drużynowych Mistrzostw Polski

Nasza drużyna młodzików odniosła duży sukces w Mistrzostwach Polski Młodzików. W turnieju drużynowym zdobyła brązowy medal! W walce o finał ulegli późniejszemu zwycięzcy MKS Czechowice Dziedzice. Skład drużyny stanowili: Olaf Glanert, Oliwier Jędrzejewski i Cezary Wolf.

Po bardzo udanym, piątkowym turnieju, sobota i niedziela nie była już tak pomyślna dla naszych młodych zawodników. Olaf Glanert (rozstawiony z numerem 8) przegrał niespodziewanie w pierwszej rundzie z Michałem Tarakanem (nr 57) 2:3 (6,-11,5,-7,-9), a Oliwier Jędrzejewski (nr 21) przegrał 0:3 (-3,-4,-6) z Szymonem Rymarem (nr 44).

W grze deblowej para Glanert/Jędrzejewski dotarła do 1/4 finału, ale na drodze do strefy medalowej stanęła para Jakub Hubka/Mikołaj Pilch, z którą przegrali 1:3 (-5,-9,5,-6).

Warto dodać że nasi zawodnicy są z rocznika 2012 i w przyszłym roku cała krajowa czołówka przejdzie do kategorii Kadet, przez co zwiększą się szansę na dobre wyniki naszych adeptów już w przyszłym sezonie.

Gratulujemy trenerom i zawodnikom dużego sukcesu!