Duży sukces Olafa Glanerta na arenie międzynarodowej

Nasz adept Olaf Glanert wygrał turniej do lat 13 World Table Tennis Youth Contender, rozegrany w dniach 22-25 maja we Władysławowie. Olaf w finale pokonał reprezentacyjnego kolegę Mateusza Orszulaka 3:0. To spory sukces, zważając na to, że w Mistrzostwach Polski Młodzików nasz zawodnik pechowo odpadł już w pierwszej rundzie. Tym razem Olaf zrewanżował się kolegom z czołówki młodzików i wygrał cały turniej.

W turnieju U13 wziął udział także Oliwier Jędrzejewski, który w grupie zajął 3 miejsce (2 w, 2p) i nie awansował do turnieju głównego.

Zarówno Olaf jak i Oliwier wzięli udział także w eliminacjach grupowych wyższej kategorii – do lat 15. Niestety nie udało im się awansować dalej.