TERMINARZ ROZGRYWEK O MISTRZOSTWO
IV LIGI MĘŻCZYZN TENISA STOŁOWEGO
W SEZONIE 2022/2023 – I RUNDA

Nr 1. Kolejka – 24.09. (sobota)
401/A. EMDEK II Bydgoszcz 3 : 8 Polski Cukier Gwiazda II Bydgoszcz
402/A. MLKS Krajna II Sępólno Kraj. 8 : 3 Baszta Żnin
403/A. Maximus Broker II Toruń 8 : 3 UKS Szaniec II Świecie n. Osą
404/A. Agroturystyka Sienkiewiczówka                    Sokół Gniewkowo 8 : 4 Olimpia Unia III Grudziądz
405/A. LUKS MPM II Monter&serwis Chełmno 8 : 1 GLKS II Rogóźno
406/A. Piast II Kruszwica 8 : 2 KS Nowa Era II Toruń
2. Kolejka – 01.10. (sobota)
407/A. Baszta Żnin 7 : 7 EMDEK II Bydgoszcz
408/A. MLKS Krajna II Sępólno Kraj. 8 : 0 UKS Szaniec II Świecie n. Osą
409/A. Olimpia Unia III Grudziądz 8 : 3 Maximus Broker II Toruń
410/A. GLKS II Rogóźno 2 : 8 Agroturystyka Sienkiewiczówka                    Sokół Gniewkowo
411/A. LUKS MPM II Monter&serwis Chełmno 8 : 0 KS Nowa Era II Toruń
412/A. Piast II Kruszwica 7 : 7 Polski Cukier Gwiazda II Bydgoszcz
3. Kolejka – 15.10. (sobota)
413/A. EMDEK II Bydgoszcz 21.10.  :   UKS Szaniec II Świecie n. Osą
414/A. MLKS Krajna II Sępólno Kraj. 8 : 2 Olimpia Unia III Grudziądz
415/A. Maximus Broker II Toruń 8 : 3 GLKS II Rogóźno
416/A. Agroturystyka Sienkiewiczówka                    Sokół Gniewkowo 8 : 1 KS Nowa Era II Toruń
417/A. LUKS MPM II Monter&serwis Chełmno 8 : 5 Piast II Kruszwica
418/A. Polski Cukier Gwiazda II Bydgoszcz 8 : 4 Baszta Żnin
4. Kolejka – 22.10. (sobota)
419/A. Olimpia Unia III Grudziądz   :   EMDEK II Bydgoszcz
420/A. GLKS II Rogóźno   :   MLKS Krajna II Sępólno Kraj.
421/A. KS Nowa Era II Toruń   :   Maximus BrokerII Toruń
422/A. Piast II Kruszwica   :   Agroturystyka Sienkiewiczówka                    Sokół Gniewkowo
423/A. LUKS MPM II Monter&serwis Chełmno   :   Polski Cukier Gwiazda II Bydgoszcz
424/A. UKS Szaniec II Świecie n. Osą   :   Baszta Żnin
5. Kolejka – 29.10. (sobota)
425/A. EMDEK II Bydgoszcz   :   GLKS II Rogóźno
426/A. MLKS Krajna II Sępólno Kraj.   :   KS Nowa Era II Toruń
427/A. Maximus BrokerII Toruń   :   Piast II Kruszwica
428/A. Agroturystyka Sienkiewiczówka                    Sokół Gniewkowo   :   LUKS MPM II Monter&serwis Chełmno
429/A. Baszta Żnin   :   Olimpia Unia III Grudziądz
430/A. Polski Cukier Gwiazda II Bydgoszcz   :   UKS Szaniec II Świecie n. Osą
6. Kolejka – 05.11. (sobota)
431/A. KS Nowa Era II Toruń   :   EMDEK II Bydgoszcz
432/A. Piast II Kruszwica   :   MLKS Krajna II Sępólno Kraj.
433/A. LUKS MPM II Monter&serwis Chełmno   :   Maximus BrokerII Toruń
434/A. Agroturystyka Sienkiewiczówka                    Sokół Gniewkowo   :   Polski Cukier Gwiazda II Bydgoszcz
435/A. GLKS II Rogóźno   :   Baszta Żnin
436/A. Olimpia Unia III Grudziądz   :   UKS Szaniec II Świecie n. Osą
7. Kolejka – 12.11. (sobota)
437/A. EMDEK II Bydgoszcz   :   Piast II Kruszwica
438/A. MLKS Krajna II Sępólno Kraj.   :   LUKS MPM II Monter&serwis Chełmno
439/A. Maximus BrokerII Toruń   :   Agroturystyka Sienkiewiczówka                    Sokół Gniewkowo
440/A. Polski Cukier Gwiazda II Bydgoszcz   :   Olimpia Unia III Grudziądz
441/A. UKS Szaniec II Świecie n. Osą   :   GLKS II Rogóźno
442/A. Baszta Żnin   :   KS Nowa Era II Toruń
8. Kolejka – 19.11. (sobota)
443/A. LUKS MPM II Monter&serwis Chełmno   :   EMDEK II Bydgoszcz
444/A. Agroturystyka Sienkiewiczówka                    Sokół Gniewkowo   :   MLKS Krajna II Sępólno Kraj.
445/A. Maximus BrokerII Toruń   :   Polski Cukier Gwiazda II Bydgoszcz
446/A. Piast II Kruszwica   :   Baszta Żnin
447/A. KS Nowa Era II Toruń   :   UKS Szaniec II Świecie n. Osą
448/A. GLKS II Rogóźno   :   Olimpia Unia III Grudziądz
9. Kolejka – 26.11.. (sobota)
449/A. EMDEK II Bydgoszcz   :   Agroturystyka Sienkiewiczówka                    Sokół Gniewkowo
450/A. MLKS Krajna II Sępólno Kraj.   :   Maximus BrokerII Toruń
451/A. Baszta Żnin   :   LUKS MPM II Monter&serwis Chełmno
452/A. UKS Szaniec II Świecie n. Osą   :   Piast II Kruszwica
453/A. Olimpia Unia III Grudziądz   :   KS Nowa Era II Toruń
454/A. Polski Cukier Gwiazda II Bydgoszcz   :   GLKS II Rogóźno
10. Kolejka – 10.12. (sobota)
455/A. Maximus BrokerII Toruń   :   EMDEK II Bydgoszcz
456/A. MLKS Krajna II Sępólno Kraj.   :   Polski Cukier Gwiazda II Bydgoszcz
457/A. Agroturystyka Sienkiewiczówka                    Sokół Gniewkowo   :   Baszta Żnin
458/A. LUKS MPM II Monter&serwis Chełmno   :   UKS Szaniec II Świecie n. Osą
459/A. Piast II Kruszwica   :   Olimpia Unia III Grudziądz
460/A. KS Nowa Era II Toruń   :   GLKS II Rogóźno
11. Kolejka – 17.12. (sobota)
461/A. EMDEK II Bydgoszcz   :   MLKS Krajna II Sępólno Kraj.
462/A. Baszta Żnin   :   Maximus BrokerII Toruń
463/A. UKS Szaniec II Świecie n. Osą   :   Agroturystyka Sienkiewiczówka                    Sokół Gniewkowo
464/A. Olimpia Unia III Grudziądz   :   LUKS MPM II Monter&serwis Chełmno
465/A. GLKS II Rogóźno   :   Piast II Kruszwica
466/A. Polski Cukier Gwiazda II Bydgoszcz   :   KS Nowa Era II Toruń

 

Tabela:
Lp. TABELA Mecze Punkty Małe pkt. zd. : Małe pkt. str.
1. MLKS Krajna II Sępólno Kraj. 3 6 24 : 5
2. LUKS MPM II Monter&serwis Chełmno 3 6 24 : 6
3. Agroturystyka Sienkiewiczówka                    Sokół Gniewkowo 3 6 24 : 7
4. Polski Cukier Gwiazda II Bydgoszcz 3 5 23 : 14
5. Maximus Broker II Toruń 3 4 19 : 14
6. Piast II Kruszwica 3 3 20 : 17
7. Olimpia Unia III Grudziądz 3 2 14 : 19
8. Baszta Żnin 3 1 14 : 23
9. EMDEK II Bydgoszcz 2 1 10 : 15
10. UKS Szaniec II Świecie n. Osą 2 0 3 : 16
11. GLKS II Rogóźno 3 0 6 : 24
12. KS Nowa Era II Toruń 3 0 3 : 24